Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Steinulf Tungesvik

Tidligere roller:

Konstituert statssekretær (Sp)

for statsråd Kleppa, Magnhild Meltveit

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

13.02.2012–01.04.2012

Statssekretær (Sp)

for statsråd Navarsete, Liv Signe

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.10.2005–29.02.2008

Statssekretær (Sp)

for statsråd Kleppa, Magnhild Meltveit

Sosial- og helsedepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

29.01.1999–17.03.2000

Politisk rådgiver (Sp)

for statsråd Kleppa, Magnhild Meltveit

Sosial- og helsedepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

01.11.1997–29.01.1999

Til toppen