Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Terje Moe Gustavsen

Tidligere roller:

Samferdselsminister (A)

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001

Statssekretær (A)

for statsminister Jagland, Thorbjørn

Statsministerens kontor - Thorbjørn Jaglands regjering

27.06.1997–17.10.1997

Til toppen