Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Tor Mikkel Wara

Tidligere roller:

Justis- og innvandringsminister (permisjon) (Frp)

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

15.03.2019–29.03.2019

Justis- og innvandringsminister (Frp)

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

22.01.2019–15.03.2019

Justis-, beredskaps- og innvandringsminister (Frp)

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

04.04.2018–22.01.2019

Tor Mikkel Wara har ansvar for politikken knyttet til justis, samfunnssikkerhet og beredskap, asyl og innvandring.

Til toppen