Forsiden

Ulrikke Holmøy

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (Frp)

for statsråd Eriksson, Robert

Arbeids- og sosialdepartementet (av 2014) - Erna Solbergs regjering

01.01.2014–18.09.2015

Politisk rådgiver (Frp)

for statsråd Eriksson, Robert

Arbeidsdepartementet (av 2010) - Erna Solbergs regjering

11.11.2013–31.12.2013