Forsiden

Morten Wasstøl

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (permisjon) (SV)

for statsråd Solheim, Erik

Miljøverndepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

02.03.2009–07.06.2009

Politisk rådgiver (permisjon) (SV)

for statsråd Solheim, Erik

Miljøverndepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

23.04.2008–21.07.2008

Politisk rådgiver (SV)

for statsråd Solheim, Erik

Miljøverndepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

18.10.2007–09.11.2009

Politisk rådgiver (SV)

for statsråd Bjørnøy, Helen Oddveig

Miljøverndepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.02.2006–18.10.2007