Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Alv Jakob Fostervoll

Tidligere roller:

Forsvarsminister (A)

Forsvarsdepartementet - Trygve Brattelis andre regjering

16.10.1973–15.01.1976

Forsvarsminister (A)

Forsvarsdepartementet - Trygve Brattelis første regjering

17.03.1971–18.10.1972

Til toppen