Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Andreas Arntzen

Tidligere roller:

Justisminister - permisjon

Justis- og politidepartementet - Det andre Wedel-ministeriet og dets fortsettelse

15.08.1837–14.12.1837

I embetet til sin død 14.12.1837.

Kirke- og undervisningsminister

Kirke- og undervisningsdepartementet - Det andre Wedel-ministeriet og dets fortsettelse

15.12.1836–15.06.1837

Statsråd uten portefølje

16.11.1836–15.12.1836

Til toppen