Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Anders Bjørnsen Werp

Tidligere roller:

Statssekretær (H)

for statsråd Hareide, Knut Arild

Samferdselsdepartementet - Erna Solbergs regjering

24.01.2020–09.03.2020

Statssekretær (H)

for statsråd Dale, Jon Georg

Samferdselsdepartementet - Erna Solbergs regjering

31.08.2018–24.01.2020

Statssekretær (H)

for statsråd Solvik-Olsen, Ketil

Samferdselsdepartementet - Erna Solbergs regjering

20.10.2017–31.08.2018

Til toppen