Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Arne Arnesen

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Grøndahl, Kirsti Kolle

Departementet for utviklingshjelp - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

13.06.1988–16.10.1989

Statssekretær (A)

for statsråd Vetlesen, Vesla

Departementet for utviklingshjelp - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

27.07.1987–13.06.1988

Statssekretær (A)

for statsråd Frydenlund, Knut

Utenriksdepartementet - Trygve Brattelis andre regjering

30.10.1973–02.11.1975

Personlig sekretær (A)

for statsråd Cappelen, Andreas Zeier

Utenriksdepartementet - Trygve Brattelis første regjering

24.03.1971–18.10.1972

Til toppen