Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Annfinn Lund

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Jordahl, Asbjørn Reidar

Samferdselsdepartementet - Odvar Nordlis regjering

11.01.1978–08.10.1979

Statssekretær (A)

for statsråd Aune, Leif Jørgen

Kommunal- og arbeidsdepartementet (av 1948) - Odvar Nordlis regjering

15.01.1976–11.01.1978

Statssekretær (A)

for statsråd Aune, Leif Jørgen

Kommunal- og arbeidsdepartementet (av 1948) - Trygve Brattelis andre regjering

22.10.1973–15.01.1976

Til toppen