Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Åshild Marianne Bendiktsen

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Opseth, Kjell

Samferdselsdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

08.11.1990–31.12.1991

Statssekretær (A)

for statsråd Borgen, Kjell

Samferdselsdepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

09.05.1986–22.02.1988

Til toppen