Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Anne Tingelstad Wøien

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (permisjon) (Sp)

for statsråd Navarsete, Liv Signe

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

10.08.2009–15.09.2009

Politisk rådgiver (permisjon) (Sp)

for statsråd Navarsete, Liv Signe

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

28.12.2008–13.02.2009

Politisk rådgiver (Sp)

for statsråd Navarsete, Liv Signe

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

19.10.2007–30.09.2009

Politisk rådgiver (Sp)

for statsråd Enoksen, Odd Roger

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2005–21.09.2007

Til toppen