Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Bjørn Skau

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Gjærevoll, Olav

Sosialdepartementet (av 1916) - Einar Gerhardsens fjerde regjering

25.09.1963–12.10.1965

Statssekretær (A)

for statsråd Bruvik, Olav

Sosialdepartementet (av 1916) - Einar Gerhardsens tredje regjering

15.12.1961–28.08.1963

Personlig sekretær (A)

for statsråd Bruvik, Olav

Sosialdepartementet (av 1916) - Einar Gerhardsens tredje regjering

18.02.1961–15.12.1961

Personlig sekretær (A)

for statsråd Harlem, Gudmund

Sosialdepartementet (av 1916) - Einar Gerhardsens tredje regjering

15.04.1959–18.02.1961

Til toppen