Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Einfrid Halvorsen (A)

Tidligere roller:

Forbruker- og administrasjonsminister

Forbruker- og administrasjonsdepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

13.06.1988–28.04.1989

Statssekretær

for statsråd Engseth, William

Kommunal- og arbeidsdepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

20.02.1987–24.07.1987

Statssekretær

for statsråd Haraldseth, Leif

Kommunal- og arbeidsdepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

09.05.1986–20.02.1987

Til toppen