Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Elsa Rastad Bråten

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Berrefjord, Oddvar

Justis- og politidepartementet - Trygve Brattelis første regjering

26.03.1971–18.10.1972

Personlig sekretær (A)

for statsråd Bjerkholt, Aase

Familie- og forbrukerdepartementet (av 1956) - Einar Gerhardsens fjerde regjering

27.09.1963–12.10.1965

Personlig sekretær (A)

for statsråd Bjerkholt, Aase

Familie- og forbrukerdepartementet (av 1956) - Einar Gerhardsens tredje regjering

01.08.1959–28.08.1963

Til toppen