Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Elnar Remi Holmen

Tidligere roller:

Statssekretær (Frp)

for statsråd Søviknes, Terje

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Erna Solbergs regjering

21.06.2017–22.12.2017

Politisk rådgiver (Frp)

for statsråd Søviknes, Terje

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Erna Solbergs regjering

20.12.2016–21.06.2017

Politisk rådgiver (Frp)

for statsråd Lien, Tord

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Erna Solbergs regjering

04.11.2013–20.12.2016

Til toppen