Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Erik Ribu

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Kleppe, Per

Handels- og skipsfartsdepartementet - Trygve Brattelis første regjering

26.03.1971–31.08.1972

Statssekretær (A)

for statsråd Himle, Erik

Samferdselsdepartementet - Einar Gerhardsens fjerde regjering

01.02.1964–12.10.1965

Til toppen