Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Grete Anni Berget

Tidligere roller:

Barne- og familieminister - permisjon (A)

Barne- og familiedepartementet (av 1991) - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

24.12.1993–05.04.1994

Barne- og familieminister (A)

Barne- og familiedepartementet (av 1991) - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

15.11.1991–25.10.1996

Politisk rådgiver (permisjon) (A)

for statsminister Brundtland, Gro Harlem

Statsministerens kontor - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.03.1991–15.11.1991

Personlig rådgiver (A)

for statsminister Brundtland, Gro Harlem

Statsministerens kontor - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

03.11.1990–28.02.1991

Til toppen