Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Hans T. Bendiksby (A)

Tidligere roller:

Statssekretær

for statsråd Skau, Bjørn

Justis- og politidepartementet - Gro Harlem Brundtlands første regjering

12.06.1981–14.10.1981

Personlig sekretær

for statsråd Valle, Inger Louise

Justis- og politidepartementet - Odvar Nordlis regjering

15.01.1976–14.10.1977

Personlig sekretær

for statsråd Valle, Inger Louise

Justis- og politidepartementet - Trygve Brattelis andre regjering

01.10.1975–15.01.1976

Til toppen