Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Hadia Tajik

Tidligere roller:

Kulturminister (A)

Kulturdepartementet (av 2010) - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.09.2012–16.10.2013

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Andersen, Dag Terje

Arbeids- og inkluderingsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

30.03.2009–30.09.2009

Politisk rådgiver (vikar) (A)

for statsråd Storberget, Knut

Justis- og politidepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2008–29.03.2009

Politisk rådgiver (vikar) (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

22.02.2008–20.10.2008

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Hanssen, Bjarne Håkon

Arbeids- og inkluderingsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.12.2006–22.02.2008

Til toppen