Hanne Caroline Simonsen Iversen

Tidligere roller:

Statssekretær (Frp)

for statsråd Listhaug, Sylvi

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

01.04.2016–20.12.2016

Statssekretær (Frp)

for statsråd Listhaug, Sylvi

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.12.2015–31.03.2016