Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Hege Åse Solbakken

Tidligere roller:

Statssekretær (Sp)

for statsråd Navarsete, Liv Signe

Kommunal- og regionaldepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–19.10.2012

Statssekretær (permisjon) (Sp)

for statsråd Navarsete, Liv Signe

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

29.09.2008–29.03.2009

Statssekretær (Sp)

for statsråd Navarsete, Liv Signe

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

03.03.2008–20.10.2009

Statssekretær (Sp)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.10.2005–03.03.2008

Politisk rådgiver (Sp)

for statsråd Brekk, Lars Peder

Fiskeridepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

04.02.2000–17.03.2000

Til toppen