Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Helen Marie Bøsterud

Tidligere roller:

Justisminister (A)

Justis- og politidepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

09.05.1986–16.10.1989

Statssekretær (A)

for statsråd Nilsen, Arne

Sosialdepartementet (av 1916) - Gro Harlem Brundtlands første regjering

04.02.1981–14.10.1981

Statssekretær (A)

for statsråd Nilsen, Arne

Sosialdepartementet (av 1916) - Odvar Nordlis regjering

21.04.1980–04.02.1981

Til toppen