Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Inge Bartnes

Tidligere roller:

Statssekretær (Sp)

for statsråd Haga, Åslaug

Kommunal- og regionaldepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.10.2005–21.09.2007

Politisk rådgiver (Sp)

for statsråd Enoksen, Odd Roger

Kommunal- og regionaldepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

16.09.1999–17.03.2000

Politisk rådgiver (vikar) (Sp)

for statsråd Haarstad, Ragnhild Queseth

Kommunal- og regionaldepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

14.09.1998–16.03.1999