Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Ingvild Ofte Arntsen

Nåværende rolle:

Statssekretær

for statsråd Hareide, Knut Arild

SamferdselsdepartementetErna Solbergs regjering

24.01.2020–

Tidligere roller:

Konstituert statssekretær (KrF)

for statsråd Ropstad, Kjell Ingolf

Barne- og familiedepartementet (av 2019) - Erna Solbergs regjering

15.05.2019–19.01.2020

Konstituert statssekretær (KrF)

for statsråd Bollestad, Olaug Vervik

Landbruks- og matdepartementet - Erna Solbergs regjering

14.05.2019–19.01.2020

Konstituert statssekretær (KrF)

for statsråd Bollestad, Olaug Vervik

Landbruks- og matdepartementet - Erna Solbergs regjering

23.04.2019–14.05.2019

Til toppen