Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Jan Otto Risebrobakken

Tidligere roller:

Statssekretær (H)

for statsråd Gabrielsen, Ansgar

Helse- og omsorgsdepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

01.10.2004–17.10.2005

Statssekretær (H)

for statsråd Gabrielsen, Ansgar

Helsedepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

18.06.2004–01.10.2004

Statssekretær (H)

for statsråd Schou, Ingjerd

Sosialdepartementet (av 2002) - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

01.01.2003–18.06.2004

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Schou, Ingjerd

Sosialdepartementet (av 2002) - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

01.01.2002–01.01.2003

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Schou, Ingjerd

Sosial- og helsedepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

19.10.2001–01.01.2002

Til toppen