Janne Sjelmo Nordås

Tidligere roller:

Statssekretær (permisjon) (Sp)

for statsråd Kleppa, Magnhild Meltveit

Kommunal- og regionaldepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

10.08.2009–15.09.2009

Statssekretær (Sp)

for statsråd Kleppa, Magnhild Meltveit

Kommunal- og regionaldepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

02.11.2007–30.09.2009