Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Jøran Kallmyr

Tidligere roller:

Justis- og innvandringsminister (Frp)

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

29.03.2019–24.01.2020

Statssekretær (Frp)

for statsråd Listhaug, Sylvi

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.12.2015–19.02.2016

Statssekretær (Frp)

for statsråd Anundsen, Anders

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

17.10.2015–16.12.2015

Til toppen