Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Jørgen Kosmo

Tidligere roller:

Arbeids- og administrasjonsminister (A)

Arbeids- og administrasjonsdepartementet (av 1998) - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–05.10.2001

Ansvar også for samordning av nordiske samarbeidssaker.

Forsvarsminister og konstituert justisminister (A)

Justis- og politidepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

10.01.1997–04.02.1997

Forsvarsminister (A)

Forsvarsdepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

25.10.1996–17.10.1997

Forsvarsminister (A)

Forsvarsdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

02.04.1993–25.10.1996

Til toppen