Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Jens Stoltenberg (A)

Tidligere roller:

Statsminister

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.10.2005–16.10.2013

Statsminister

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001

Finansminister

Finans- og tolldepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

25.10.1996–17.10.1997

Nærings- og energiminister

Nærings- og energidepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

07.10.1993–25.10.1996

Statssekretær

for statsråd Berntsen, Thorbjørn

Miljøverndepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

12.11.1990–22.11.1991

Til toppen