Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Kåre Willoch

Tidligere roller:

Statsminister - permisjon (H)

Statsministerens kontor - Kåre Willochs regjering

17.04.1984–12.06.1984

Under statsminister Kåre Willochs permisjon 17.04.1984-12. 06.1984 var utenriksminister Svenn Stray også konstituert statsminister.

Statsminister (H)

Statsministerens kontor - Kåre Willochs regjering

14.10.1981–09.05.1986

Handels- og skipsfartsminister (H)

Handels- og skipsfartsdepartementet - Per Bortens regjering

12.10.1965–05.06.1970

Handels- og skipsfartsminister (H)

Handels- og skipsfartsdepartementet - John Lyngs regjering

28.08.1963–25.09.1963

Til toppen