Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Karl Eirik Schjøtt-Pedersen

Tidligere roller:

Statsråd ved Statsministerens kontor - permisjon (A)

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.07.2013–20.08.2013

Statsråd ved Statsministerens kontor (A)

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–16.10.2013

Stabssjef ved Statsministerens kontor.

Stabssjef (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.12.2006–20.10.2009

Finansminister (A)

Finansdepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001

Fiskeriminister (A)

Fiskeridepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

25.10.1996–17.10.1997

Til toppen