Kristin Holm Jensen

Tidligere roller:

Konstituert statssekretær (H)

for statsråd Sanner, Jan Tore

Finansdepartementet - Erna Solbergs regjering

10.03.2021–14.10.2021

Statssekretær (H)

for statsråd Sanner, Jan Tore

Kunnskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

17.01.2018–08.02.2019

Statssekretær (H)

for statsråd Sanner, Jan Tore

Kommunal- og moderniseringsdepartementet - Erna Solbergs regjering

01.01.2014–17.01.2018

Statssekretær (H)

for statsråd Sanner, Jan Tore

Kommunal- og regionaldepartementet - Erna Solbergs regjering

25.10.2013–31.12.2013