Kjell Ingolf Ropstad

Nåværende rolle:

Barne- og familieminister

Barne- og familiedepartementet (av 2019)Erna Solbergs regjering

22.08.2020–

Tidligere roller:

Barne- og familieminister (KrF)

Barne- og familiedepartementet (av 2019) - Erna Solbergs regjering

01.06.2020–21.08.2020

Barne- og familieminister (KrF)

Barne- og familiedepartementet (av 2019) - Erna Solbergs regjering

03.05.2019–31.05.2020

Barne- og familieminister (KrF)

Barne- og likestillingsdepartementet (av 2016) - Erna Solbergs regjering

22.01.2019–03.05.2019