Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Kjell Knudsen

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Ryste, Ruth Anlaug

Sosialdepartementet (av 1916) - Odvar Nordlis regjering

15.01.1976–24.09.1977

Statssekretær (A)

for statsråd Halvorsen, Tor

Sosialdepartementet (av 1916) - Trygve Brattelis andre regjering

06.09.1974–15.01.1976

Statssekretær (A)

for statsråd Halvorsen, Tor

Sosialdepartementet (av 1916) - Trygve Brattelis andre regjering

12.07.1974–06.09.1974

Statssekretær (A)

for statsråd Ludvigsen, Sonja Aase

Sosialdepartementet (av 1916) - Trygve Brattelis andre regjering

05.11.1973–12.07.1974

Til toppen