Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Kjetil Mjøsund

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (vikar) (A)

for statsråd Storberget, Knut

Justis- og politidepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

29.04.2009–09.08.2009

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Harlem, Hanne

Justis- og politidepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

29.03.2000–14.09.2001

Til toppen