Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

(Kalmar) Karl Johannes Øksnes

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Aasland, Aaslaug

Sosialdepartementet (av 1916) - Oscar Torps regjering

19.11.1951–24.10.1952

Statssekretær (A)

for statsråd Aasland, Aaslaug

Sosialdepartementet (av 1916) - Einar Gerhardsens andre regjering

20.12.1948–19.11.1951

Statssekretær (A)

for statsråd Aasland, Aaslaug

Sosialdepartementet (av 1916) - Einar Gerhardsens andre regjering

23.06.1948–20.12.1948

Statssekretær (A)

for statsråd Oftedal, Sven

Sosialdepartementet (av 1916) - Einar Gerhardsens andre regjering

01.04.1948–23.06.1948

Til toppen