Lars Jacob Hiim

Nåværende rolle:

Statssekretær

for statsråd Mæland, Monica

Justis- og beredskapsdepartementetErna Solbergs regjering

24.01.2020–

Tidligere roller:

Statssekretær (H)

for statsråd Mæland, Monica

Kommunal- og moderniseringsdepartementet - Erna Solbergs regjering

17.01.2018–24.01.2020

Statssekretær (H)

for statsråd Mæland, Monica

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

04.04.2014–17.01.2018

Statssekretær (H)

for statsråd Brende, Børge

Nærings- og handelsdepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

18.06.2004–17.10.2005

Statssekretær (H)

for statsråd Brende, Børge

Miljøverndepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

13.12.2002–18.06.2004