Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Liv Signe Navarsete

Tidligere roller:

Kommunal- og regionalminister (Sp)

Kommunal- og regionaldepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–16.10.2013

Samferdselsminister - permisjon (Sp)

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

18.05.2009–08.06.2009

Samferdselsminister (Sp)

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.10.2005–20.10.2009

Politisk rådgiver (Sp)

for statsråd Kleppa, Magnhild Meltveit

Sosial- og helsedepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

01.02.1999–17.03.2000