Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Matz Sandman

Tidligere roller:

Barne- og familieminister (A)

Barne- og familiedepartementet (av 1991) - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.01.1991–15.11.1991

1. januar 1991 fikk Familie- og forbrukerdepartementet (av 1990) navnet endret til Barne- og familiedepartementet.

Familie- og forbrukerminister (A)

Familie- og forbrukerdepartementet (av 1990) - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

03.11.1990–01.01.1991

Til toppen