Marianne Eikvåg Groth

Tidligere roller:

Statssekretær (H)

for statsråd Jensen, Siv

Finansdepartementet - Erna Solbergs regjering

17.01.2018–24.01.2020

Statssekretær (H)

for statsminister Solberg, Erna

Statsministerens kontor - Erna Solbergs regjering

27.06.2016–17.01.2018

Politisk rådgiver (vikar) (H)

for statsråd Clemet, Kristin

Utdannings- og forskningsdepartementet (av 2002) - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

24.08.2005–13.09.2005