Maria Jahrmann Bjerke

Tidligere roller:

Statssekretær (H)

for statsråd Høie, Bent

Helse- og omsorgsdepartementet - Erna Solbergs regjering

03.10.2020–14.10.2021

Statssekretær (permisjon) (H)

for statsråd Høie, Bent

Helse- og omsorgsdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.01.2020–02.10.2020

Statssekretær (H)

for statsråd Høie, Bent

Helse- og omsorgsdepartementet - Erna Solbergs regjering

22.09.2017–15.01.2020

Statssekretær (vikar) (H)

for statsråd Høie, Bent

Helse- og omsorgsdepartementet - Erna Solbergs regjering

01.08.2016–05.10.2016