Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Nina Tangnes Grønvold

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Støre, Jonas Gahr

Helse- og omsorgsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

28.09.2012–16.10.2013

Statssekretær (A)

for statsråd Giske, Trond

Kirke-, utdannings- og forskningsdepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

01.06.2001–19.10.2001

Til toppen