Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Odd Arild Kvaløy

Tidligere roller:

Personlig rådgiver (Sp)

for statsråd Jakobsen, Johan Jakob

Kommunaldepartementet - Jan P. Syses regjering

01.01.1990–03.11.1990

Politisk rådgiver (Sp)

for statsråd Jakobsen, Johan Jakob

Kommunal- og arbeidsdepartementet (av 1948) - Jan P. Syses regjering

09.11.1989–01.01.1990

Personlig sekretær (Sp)

for statsråd Jakobsen, Johan Jakob

Samferdselsdepartementet - Kåre Willochs regjering

05.11.1985–09.05.1986

Til toppen