Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Per Berg Lund

Tidligere roller:

Finansminister (V)

Finans- og tolldepartementet - Johan Mowinckels tredje regjering

03.03.1933–03.11.1934

Finansminister (V)

Finans- og tolldepartementet - Johan Mowinckels andre regjering

15.02.1928–12.05.1931

Til toppen