Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Petter Jakob Bjerve

Tidligere roller:

Finansminister - permisjon (A)

Finans- og tolldepartementet - Einar Gerhardsens tredje regjering

05.01.1962–19.02.1962

Finansminister (A)

Finans- og tolldepartementet - Einar Gerhardsens tredje regjering

23.04.1960–04.02.1963

Til toppen