Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Petter Mørch Koren

Tidligere roller:

Justisminister (KrF)

Justis- og politidepartementet - Lars Korvalds regjering

18.10.1972–16.10.1973

Justisminister (KrF)

Justis- og politidepartementet - John Lyngs regjering

28.08.1963–25.09.1963

Til toppen