Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Peder Ragnar Holt

Tidligere roller:

Fiskeriminister (A)

Fiskeridepartementet - Oscar Torps regjering

19.11.1951–22.01.1955

Konsultativ statsråd for Finnmark og Nord-Troms (A)

Forsynings- og gjenreisningsdepartementet - Einar Gerhardsens andre regjering

05.11.1945–30.06.1948

Til toppen