Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Per Th. Eggesvik

Tidligere roller:

Personlig sekretær (A)

for statsråd Valle, Inger Louise

Justis- og politidepartementet - Trygve Brattelis andre regjering

29.10.1973–31.07.1975

Personlig sekretær (A)

for statsråd Valle, Inger Louise

Forbruker- og administrasjonsdepartementet - Trygve Brattelis første regjering

08.05.1972–18.10.1972

Personlig sekretær (A)

for statsråd Valle, Inger Louise

Familie- og forbrukerdepartementet (av 1956) - Trygve Brattelis første regjering

22.03.1971–08.05.1972

Til toppen