Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Rikard Gaarder Knutsen

Tidligere roller:

Statssekretær (Frp)

for statsråd Freiberg, Kjell-Børge

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Erna Solbergs regjering

22.01.2019–29.11.2019

Statssekretær (Frp)

for statsråd Hoksrud, Bård

Landbruks- og matdepartementet - Erna Solbergs regjering

30.11.2018–22.01.2019

Politisk rådgiver (Frp)

for statsråd Hoksrud, Bård

Landbruks- og matdepartementet - Erna Solbergs regjering

31.08.2018–30.11.2018

Politisk rådgiver (Frp)

for statsråd Solvik-Olsen, Ketil

Samferdselsdepartementet - Erna Solbergs regjering

20.12.2016–31.08.2018

Politisk rådgiver (Frp)

for statsråd Solvik-Olsen, Ketil

Samferdselsdepartementet - Erna Solbergs regjering

15.08.2016–23.10.2016

Til toppen